13:49
Comentarii Adauga Comentariu

_ Rosie Huntington-Whiteley se îmburcă la fiica Isabella în timp ce împărtășește poze rare pe rețelele sociale

_ Rosie Huntington-Whiteley se îmburcă la fiica Isabella în timp ce împărtășește fotografii rare pe rețelele de socializare

Ea este o mamă devotată a fiului Jack, în vârstă de cinci ani, și a fiicei Isabella, în vârstă de 21 de luni.

Și Rosie Huntington-Whiteley i-a aruncat o privire rară. viața de familie, în timp ce ea a împărtășit joi imagini prețioase cu copiii ei adorabili pe rețelele de socializare.

Modelul, în vârstă de 35 de ani, s-a îmbucat la fiica ei care chicotea în timp ce pozau pentru un selfie distractiv cu oglindă în casa lor din Londra. 

O altă fotografie pe Instagram l-a văzut pe micuțul Jack ținând o umbrelă în timp ce se bălăcea în aer liber în timpul unei zile ploioase în capitală.

Rosie îi crește pe Jack și Isabella împreună cu logodnicul ei, actorul Jason Statham, 55 de ani .

Cuplul este împreună din 2010 și s-a logodit în 2016, , dar au spus anterior că nu se grăbesc să meargă pe culoar până când copiii lor devin mai mari. 

Recunoscând că căsătoria nu este „o prioritate imensă”, a spus Rosie pentru ET în 2018. : „Așteptăm cu nerăbdare momentul respectiv. De asemenea, nu este o mare prioritate pentru noi; suntem atât de fericiți. 

„Cred că va fi distractiv să o faci când copilul [Jack] va crește puțin și va putea fi implicat în nuntă.” 

Rosie a descris anterior „schimbarea de identitate” pe care a experimentat-o ​​după ce a devenit mama, care s-a simțit ca „doliu pentru pierderea [ei] vechii vieți”.

Vorbind într-un interviu cu PORTER revista de anul trecut, ea a explicat: „Pentru o perioadă, după ce am avut primul meu fiu, a existat o schimbare reală de identitate și un fel de doliu pentru pierderea vechiului tău. viața și cine ești tu.’

Extindendu-și tranziția de la model la mamă, Rosie a adăugat: „Îmi amintesc că am simțit că covorul a fost scos de sub mine. 

„Am avut toți acești ani în care am fost cu adevărat independentă, am putut să vin și să plec așa cum mi-am dorit, am fost liber profesionist până la o anumită măsură, am avut dreptate și apoi, dintr-o dată, am avut [ceva] care m-a ancorat cu adevărat în viața de acasă .’ 

Rosie a explicat că în cele din urmă a „îmbrățișat” noul ei rol și a învățat să nu atașeze atât de mult din identitatea ei felului în care arăta.

Ea a spus: „Dacă tu Sunt cineva care, ca mine, a atașat multă identitate fizicității mele și felului în care aceasta Am simțit și m-am uitat, într-adevăr mi-a luat mult timp să mă întorc.

„Dar cred că odată ce am intrat în rol, l-am îmbrățișat, totul s-a relaxat puțin. Am început să simt acest nou sentiment al vieții.

„Și acum, la treizeci de ani, încrederea mea este mult [mai mare], iar capacitatea mea de a lua decizii și de a nu mă ghici este mai puternică. Simt cu adevărat că viața mea este mult mai bine rotunjită.'


(Fluierul)


Linkul direct catre Petitie

CEREM NATIONALIZAREA TUTUROR RESURSELOR NATURALE ALE ROMANIEI ! - Initiativa Legislativa care are nevoie de 500.000 de semnaturi - Semneaza si tu !

Comentarii:


Adauga Comentariu



Citiți și cele mai căutate articole de pe Fluierul:

_ Oamenii de știință găsesc noi indicatori ai dezghețului permafrostului din Alaska

_ Un atentat sinucigaș vizează poliția în atacul unei moschei din Pakistan, zeci de morți

_Gold FM Romania - 30 Jan 2023 16:30:11

_Marius Tucă Show - 30 Jan 2023 21:00:04

_ 5 moduri în care „Legea de reducere a inflației” vă fură banii

_ Goldman: Cazul pentru o aterizare dură (sau moale).

_ Casa Albă refuză să spună dacă Ucraina va primi muniție toxică cu uraniu sărăcit

_ TikToker australian a cerut în mod controversat suburbii „doar pentru adulți”, fără copii

_ Cercetătorii identifică un comutator molecular important pentru dezvoltarea auzului

_ ForMin Aurescu, Lithuanian counterpart Landsbergis discuss air police missions in Baltic Sea

_ Studiul dezvăluie principiul teoretic conform căruia catalizatorii pe bază de carbon promovează reacțiile electrochimice

_ Mi-am luat centura neagră la Taekwon-Do la 80 de ani

_Marius Tucă Show - 30 Jan 2023 20:52:42

_ Există viață pe Marte? Poate și și-ar fi putut scăpa plușul

_ Departamentul de pompieri din Memphis concediază trei persoane de intervenție pentru că nu au oferit îngrijiri medicale adecvate lui Nichols.

_ NAACP ia în considerare un proces pentru interzicerea cursului de studii afro-americane din Florida care conținea CRT și secțiunea despre „Teoria queer”

_ Învățarea automată ne va ajuta să găsim viață extraterestră?

_ YouTube Insider leaks documentul „Îndrumare urgentă” trimis angajaților despre cum să se ocupe de videoclipul Bombshell Pfizer al proiectului Veritas

_ Emmanuel Macron nu exclude total oferirea de avioane militare Ucrainei, dar pune condiţii stricte

_ EXCLUSIV: AL DOILEA E-mail Hunter Biden de la laptop CU INFORMAȚII CLASIFICATE Descoperit – Hunter a fost distribuit cu colegii de afaceri din Ucraina – Mai multe vor veni

_ Materialul solid care „convertiază” fotonii de lumină vizibilă în fotoni de lumină UV ar putea schimba modul în care folosim lumina soarelui

_ Cercetătorii descoperă dinamica din spatele proteinelor cruciale în cancerul de sân

_Marius Tucă Show - 30 Jan 2023 20:48:53

_ Boris Johnson spune că Putin l-a amenințat că îl va viza cu un atac cu rachete

_ Joe Biden a declarat că Statele Unite nu vor furniza Ucrainei avioanele F-16

_ Președintele Trump strigă „The Club for No Growth” și Karl Rove

_ Noi sondaje primare arată că Trump conduce DeSantis cu două cifre în New Hampshire și Carolina de Sud

_ Germania avertizează în privința armelor livrate Ucrainei: Să nu intrăm într-o competiție constantă pentru a face oferte mai mari decât ceilalți!'

_ Clima mai caldă poate face ca ciupercile să fie mai periculoase pentru sănătatea noastră

_ Firea: 30% doamne pe listele electorale. Este absolut necesar să schimbăm mentalităţile învechite

_ Prezicerea dimensiunilor grupurilor umane cu fizica

_ Actrița de la Hollywood Annie Wersching, cea mai cunoscută pentru rolurile din „24” și „Star Trek”, a murit la 45 de ani

_ Orientarea politică ar putea fi prezisă prin diferențele de activare și sincronizare a creierului

_ Primatele au colonizat Arctica în timpul unei perioade de încălzire globală antică – soarta lor oferă o lecție

_ Execuţia bugetului general consolidat pe anul 2022 s-a încheiat cu un deficit de 5,68% din PIB

_ Sora vitregă a lui Zoe Ball își laudă fiul „rază de soare” bolnav de cancer

_ Mama lui Kate Middleton dezvăluie că organizează o petrecere pentru a sărbători împlinirea vârstei de 68 de ani

_ Pixul magic Quick Fix care vă poate ascuți eyelinerul, îndepărta petele de rimel și sângerările de ruj

_ Raportul TGP din octombrie 2020 despre apelul de conferință lui Obama care este scurs către Burisma susține raportul anterior al TGP de astăzi

_ Netanyahu crede că o bună cooperare cu ţările arabe vecine va duce şi la rezolvarea conflictului cu palestinienii

Jair Bolsonaro se teme să revină în Brazilia - Fostul președinte brazilian vrea să rămână în SUA

_ Psihoterapeut de top ne dezvăluie 9 sfaturi pentru educația parentală în mod danez

_ Clienții clamă gama pentru deschizători de sticle „sexisti”.

_ Fostul președinte al Braziliei, Bolsonaro, solicită viza de turist pentru șase luni pentru SUA

_ Avioane de luptă pentru Ucraina: consilierul de top „contează pe rezultate pozitive foarte curând”

_ Șeful FA franceză, Le Graet, „nu mai are legitimitate” să rămână la locul de muncă, spune raportul

_ Boluarte din Peru cere Congresului să înainteze alegerile din 2024

_ Scandalurile sexuale sunt la ordinea zilei la Vatican: un cardinal acuzat de atingeri nepotrivite a demisionat

_ Amestecarea între specii poate reduce vulnerabilitatea la schimbările climatice

_ Victor Ponta, concluzia care îi distruge mandatele lui Klaus Iohannis: Ați vrut să vă scap de PSD?

_ JEROME CORSI: Cum a conceput CIA lovitura de stat „coluzia rusă” pentru a-l înlătura pe Donald Trump de la președinție

_ Soția liderului opoziției boliviane întemnițat susține că a fost filmată „intimitatea” din închisoare

_Gold FM Romania - 30 Jan 2023 17:27:48

_Marius Tucă Show - 30 Jan 2023 21:03:49

_Marius Tucă Show - 30 Jan 2023 20:57:30

_Marius Tucă Show - 30 Jan 2023 20:54:56

_ Franța se pregătește pentru noi greve, proteste împotriva reformei pensiilor lui Macron

_ Blinken solicită „măsuri urgente pentru a restabili calmul” între Israel și palestinieni

_ Cardinalul acuzat de agresiune sexuală se retrage din postul Vaticanului

_ Detectarea automată a celulelor individuale izolate folosind imagini la microscop și AI


Pag.1 Pag.2 Pag.3 Pag.4 Pag.5 Pag.6 Pag.7
Pag.8 Pag.9

Nr. de articole la aceasta sectiune: 521, afisate in 9 pagini.