23:59
Comentarii Adauga Comentariu

Comentarii foarte dure la adresa lui SOROS, făcute chiar de cititorii fideli ai ziarele progresisto-soroșiste de la noi. Semn că românii nu mai pot fi prostiți de măgăriile și comploturile anti-democratice organizate, finanțate și puse la cale de Soros.

Foto: BR/EXIT-ul lui May, s-ar putea să nu fie EXIT


Aha (Duminică, 11 februarie 2018, 17:03)
ipolitic
Deci recunoaște că sprijină peste tot statele paralele care vor să rămână în UE, în ciuda lui Dragnea și Tariceanu.
(n.red. ăsta vrea să fie subtil, dar dă rateuri și spune adevărul fără voia lui. Sau poate chiar e?)


ga$$ca (Duminică, 11 februarie 2018, 18:05)
nash pandelica [utilizator]
sunt in aceiași ga$$că. internaționalişti.


auzi la el! (Duminică, 11 februarie 2018, 18:06)
miculescu-rucar [utilizator]
Soros spune că cei care au votat Brexitul au fost "încurajați de niște agitatori fără scrupule,...."
ce tupeu are ăsta!


ca orice negustor (Duminică, 11 februarie 2018, 19:21)
nash pandelica [utilizator] i-a raspuns lui miculescu-rucar
care'şi cunoaște marfa, nu ?! :-))


Asta... (Duminică, 11 februarie 2018, 19:30)
Stef_and [utilizator] i-a raspuns lui miculescu-rucar
Poate nu știți câți bani i-a băgat în buzunar fiecare cetățean britanic ăstuia, tot dintr-o prostie a guvernului britanic de atunci.
Ăsta s-a îmbogățit pe prostia guvernelor și acum a ajuns să poată controla global guvernele.
Ăstuia, datorită inteligenței lui, o mulțime de oameni și de țări bagă bani în buzunarul lui.


Democrație sau nu? (Duminică, 11 februarie 2018, 22:44)
Tulth [utilizator] i-a raspuns lui Mihai Bucur
A fost vot democratic sau nu? Oamenii au votat pro brexit, nu mai contează motivele. În plus, cand vii si susții toate teoriile, mai lasa și niște linkuri, să vedem și noi, cam cât a primit GB de la Uniune, cât au plătit ei.
Sunt curios.
Și apropo, majoritatea nu au votat din cauză că sunt supți de bani de UE, ci de faptul ca UE le bagă migranți pe gât la greu.


ei da.. (Duminică, 11 februarie 2018, 18:50)
bancheru83 [utilizator]
eu abia aștept să iasa britanicii din UE!!.)


si (Duminică, 11 februarie 2018, 18:51)
baronul stanganbuch [utilizator]
de ce e asta o știre, de ce ar conta părerea acestui infractor internațional, care între timp poate crăpa și se alege praful de el?


Brexit (Duminică, 11 februarie 2018, 18:51)
Tulth [utilizator]
Parca se votase ca Marea Britanie să iasa din Uniune, nu înțeleg de ce să te lupti ca Marea Britanie să rămână în Uniune când oamenii ( 52% daca țin minte bine ) au votat ca Regatul Unit să iasă.


Democrație doar când ne convine? (Duminică, 11 februarie 2018, 18:51)
NasoalaTreaba [utilizator]
Păi stai, bre, nea Soros, dar n-au votat oamenii ăia democratic să iasa din UE la referendum?
Cine l-a mandatat pe domnul Soros să influenteze procese democratice?
Sa nu cădem în capcana de a ne imagina ca, doar pentru ca îl invoca PSD-u ca fiind dracul gol, acest nene este de fapt un sfânt.
Pentru că nu este.


Cine are mai mare credibilitate? (Duminică, 11 februarie 2018, 19:02)
Lovercraft [utilizator]
Poporul britanic care și-a exprimat voința sau un individ care a trăit toată viața lui din speculă?


Ce mai înseamnă suvernitatea (Duminică, 11 februarie 2018, 19:03) xolv [utilizator]
în "societatea deschisă" a lui K. Popper ? NIMIC.


este încrezător că se va reveni (Duminică, 11 februarie 2018, 19:16)
major_ballsack [utilizator]
Nu contează democrația pentru "elitele" gen Soros...


un idiot... (Duminică, 11 februarie 2018, 19:46)
dan.c [utilizator]
... care nu face decât să alimenteze teoria conspirației.
Când a speculat pe lira, niște oameni au pierdut banii ăia pe care i-a câștigat el.
Poate că asta a dus la sărăcirea unor familii engleze care au ajuns peste zeci de ani sa voteze pro Brexit.
Pe scurt, nu are treabă el să se bage. Chiar dacă, poate, de data asta are dreptate. Dă muniție unor ticăloși gen Dracnea.
(n.red. Doamne, ce logică tembelă au unii..Cică de-aia face SOROS comploturi și vrea să răstoarne Brexitul, "ca să-i dea muniție lui Dracnea". Doamne, dar cât de limitați sunt unii.)


da (Duminică, 11 februarie 2018, 23:03)
baronul stanganbuch [utilizator] i-a raspuns lui dan.c
dă munitie unor lepre ca dragnea. (n.red. altul care "crede la fel")
Și mult îi pasă lui.
Repet, poate crăpa dracului mai repede.
Oricum, văd că a cam intrat în panică, vântul schimbării bate contra acțiunilor lui criminale.


(Fluierul)


Linkul direct catre Petitie

CEREM NATIONALIZAREA TUTUROR RESURSELOR NATURALE ALE ROMANIEI ! - Initiativa Legislativa care are nevoie de 500.000 de semnaturi - Semneaza si tu !